Teksty SEO

copywriting

Dziś teksty SEO nie mają nic wspólnego z preclami pisanymi na kolanie. Aby wypozycjonować stronę w Google potrzebujesz naprawdę przemyślanych, precyzyjnie skonstruowanych treści, które są atrakcyjne zarówno dla odbiorców, jak i algorytmów. To moja specjalizacja! Uczę innych, jak tworzyć teksty SEO, które szybko wskakują do TOP 3 i TOP 10 wyszukiwarki.

Teksty SEO, które podbijają pierwsze pozycje w Google

Od 4 lat uczę innych, jak tworzyć teksty SEO, które w pełni odpowiadają na oczekiwania wyszukiwarki Google. Prowadzę szkolenia i cotygodniową seoŚrodę na Instagramie. Jestem na bieżąco z każdą aktualizacją. Przetestowałam ogrom sposobów na to, aby teksty w krótkim czas wskakiwały do TOP 10. Dobrze wiem, co działa na algorytmy.

Teksty SEO, które tworzę, łączą w sobie wysoką jakość, ekspercki charakter i przemyślaną optymalizację. Zanim usiądę do pisania, wykonuję analizę fraz kluczowych i konkurencji. Precyzyjnie planuję strukturę treści, uwzględniając odpowiednie nagłówki, ale też linkowanie wewnętrzne. Przygotowuję też meta dane, czyli meta tytuł i meta opis. Dbam o atrybuty alt i przesyłam Ci liczne wskazówki na temat publikacji. 

Nie musisz o nic się martwić, ani dodatkowo inwestować, choćby w zaawansowane narzędzia SEO.

Wszystko jest po mojej stronie. Każdy tekst jest zaprojektowany, tak aby pozycjonował Twoją stronę i markę zarówno w Google, jak i w oczach klientów.

To nie są puste słowa! Nie lubię obietnic z kosmosu. Zerknij na opinie moich klientów.

  Iga Wilczyńska
  Iga Wilczyńska

  Wilga i Kruk

  Z Kasią współpracuję przy tworzeniu bloga firmowego i treści na stronę www. I nie mogę uwierzyć, jak fajnie i ciekawie brzmią te nowe treści! I co dla mnie ważne — teksty są pisane prawidłowo pod kątem SEO. Na pewno będę Kasię prosić o pomoc jeszcze nie jeden raz. Do tego muszę wspomnieć o bardzo szybkim czasie realizacji zamówień i miłym kontakcie mailowym. Polecam wszystkim znajomym potrzebującym treści do swojego biznesu.

   Monika Dobosz
   Monika Dobosz

   Just Married

   Najlepsza copywriterka pod słońcem! Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezproblemowo. Do tego w miłej atmosferze! Gorąco polecam!! (a może i nie bo ciężko będzie potem z terminami sesese).

    Klaudia Klasa
    Klaudia Klasa

    MORE Mannequins

    Zawsze szybkie merytoryczne odpowiedzi, wychodzenie z własną inicjatywą i proponowanie zmian usprawniających. Wszystkie teksty były przesłane na czas i wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecenie Pani przez znajomego okazało się strzałem w dziesiątkę i planujemy kontynuować dalszą współpracę. Dziękujemy za pomoc w ożywieniu naszego sklepu i nadaniu mu nowej świeżości!

     Łukasz Bednarski
     Łukasz Bednarski

     HART, naprawa-hulajnogi.pl

     Wykonuje profesjonalne teksty SEO, które przekładają się na bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu strony. Polecam 👍🙂

     Wysokiej jakości teksty SEO

     Co otrzymujesz w ramach usługi?

     • analizę fraz kluczowych i analizę konkurencji 
     • ekspercki, wartościowy tekst
     • pełną optymalizację tekstu pod SEO, która uwzględnia m.in. nagłówki h1-h6, dobór tematów, formatowanie, linkowanie wewnętrzne
     • meta dane, czyli meta tytuł, meta opis, atrybuty alt do zdjęć
     • merytoryczne wskazówki
     • full zaangażowanie z mojej strony

     SEO copywriting to moja główna specjalizacja.

     Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
     Nazwa
     Pola wyboru