Współpraca z copywriterem

Twoja marka ma głos. Reprezentują ją dobrze skrojone teksty.

Jak przedstawić swoją firmę, produkty lub usługi w ciekawy, perswazyjny sposób? Co robić, aby media społecznościowe tętniły życiem a wszystkie posty trafiały do odpowiednich osób?

Rozwiązaniem jest współpraca z dobrym copywriterem. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w copywritingu sprzedażowym i content marketingu. Sprawnie poruszam się po zakamarkach marketingu internetowego. Działam strategicznie, bez względu na to, czy piszę tekst na blog, czy tworzę post na Twój fanpage – wszystko jest spójne i ciekawsze niż u Twoich konkurentów. 

Poznaj moją ofertę copywritingu i usług marketingu internetowego. Zamów pierwszy tekst na blog98% moich klientów wróciło do mnie po kolejne zlecenia!

Usługi marketingowe dla firm

cennik copywritera

COPYWRITING

Tworzę teksty, które oddziałują na wyobraźnię klientów, zapadają w pamięci, wspierają wizerunek firmy i podkręcają sprzedaż.

cennik copywritera - opisy produktów

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Otwierasz firmę i chcesz wiedzieć, jak skutecznie i spójnie promować swoje usługi? Nadaj swojej marce charakterystyczny ton. Wyróżnij się!

strategia - firmowy fanpage na Facebooku

SOCIAL MEDIA

Facebook naprawdę może sprzedawać - tylko musisz się wyróżnić i dać swoim odbiorcom wartość! Wiem, jak to zrobić.

spójny wizerunek - firmowy fanpage na Facebooku

WSPARCIE MARKETINGOWE

Szukasz freelancera, który zajmuje się marketingiem? Nie chcesz współpracować z dużą agencją, ani zatrudniać dodatkowych osób? Voila! Zapraszam!

Ile kosztuje współpraca z copywriterem?​

90% projektów wyceniam INDYWIDUALNIE. Dlaczego? Każda branża rządzi się swoimi prawami. Nie tworzę tekstów na akord. Nie powielam utartych schematów. Buduję WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY.  Reguły dobieram pod Ciebie.

Odezwij się do mnie. Wycena do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli bardzo chcesz znać poglądowe ceny — zerknij do cennika copywritera. 

współpraca z copywriterem - Kasia Grzech Opole

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę? Napisz do mnie!