Współpraca z copywriterem

Twoja firma to nie żart. Nie ma w niej miejsca na przepalanie budżetu i marnowanie czasu. Przyszedł czas na komunikację PREMIUM, która DZIAŁA i dobrze oddaje osobowość Twojej marki.

copywriting premium + SEO

Dziś nie wystarczy, że powiesz klientom: “Chodź, zaufaj mi, jestem najlepszy w tej branży, mam super innowacyjny produkt”. To od dawna nie działa.

Konkurencja rośnie jak grzyby po deszczu. W Google codziennie pojawiają się setki nowych firmy i cała lawina treści. Potrzebujesz przekonujących słów, które dobrze oddadzą osobowość Twojej firmy.

Tworzę teksty 2 w 1 — takie, które trafią w sam środek potrzeb Twoich klientów i algorytmów Google. Pozycjonują Cię w wyszukiwarce i na rynku. Budują Twoją pozycję eksperta, więc zarabiasz coraz więcej. Jedno wynika z drugiego.

strategia komunikacji

W Twojej komunikacji panuje chaos? Czujesz, że Twoja marka nie wyróżnia się tle konkurentów, więc próbujesz wojować ceną? A może dopiero wchodzisz na rynek i chcesz uporządkować swoje pomysły, cele i mocne strony?

Strategia komunikacji będzie Twoim drogowskazem. Otrzymasz kompletny przewodnik, który nada Twojej marce mocny, wyrazisty i spójny głos.

Przy pomocy dogłębnych badań i analiz przygotuję strategię komunikacji, która wyróżni Cię i sprawi, że Twoja marka zacznie być kojarzona już po jednej nutce.

konsultacje 1:1

Twoje działania SEO nie przynoszą oczekiwanych efektów i zastanawiasz się, w czym jest problem? Agencje wciskają Ci teksty pisane na akord, wypełnione po brzegi dziwnie brzmiącymi frazami i coś tego nie czujesz… Zastanawiasz się, czy naprawdę tak to musi wyglądać?

A może jesteś copywriterem i chcesz skonsultować swoje teksty zarówno pod kątem sprzedażowym, jak i SEO — tak, aby podnieść ich skuteczność? 

Podczas konsultacji odpowiadam na Twoje wątpliwości, pokazuję Ci różne drogi rozwiązania danego problemu, a także dzielę się z Tobą całym workiem pomysłów. Jeśli jesteś copywriterem — wspieram Cię w wejściu na wyższy level usług.

szkolenia
copywriting i SEO

Jestem ekspertem Online Marketing Club, gdzie prowadzę szkolenia z zakresu SEO. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas spotkań LIVE, webinarów i warsztatów. Głównie prowadzę szkolenia online.

Specjalizuję się w wartościowym copywritingu SEO dla małych i średnich biznesów. Przygotuję dla Twoich odbiorców indywidualny plan szkoleniowy skrojony pod odpowiednią branżę.

Współpraca z copywriterem – proces w 4 krokach

Czas realizacji usług z zakresu copywritingu wynosi 4-6 tygodni.

01. zapoznanie

Podczas wstępnej rozmowy chcę poznać jak najlepiej Twoje oczekiwania wobec zamawianych tekstów. Na tym etapie porządkujemy pomysły. Odpowiadam na Twoje wątpliwości. Podpowiadam Ci rozwiązania skrojone na miarę Twojego biznesu i przedstawiam propozycję współpracy wraz z określeniem poszczególnych etapów, terminów i cen. 

02. sesja discovery

Jeśli zaakceptujesz moją propozycję współpracy, przechodzę do sesji discovery, której celem jest głębsze zrozumienie Twojej marki, produktów i klientów. Na tym etapie otrzymasz ode mnie szczegółowy kwestionariusz z pytaniami. Możemy też umówić się na 30-40 minutową rozmowę. To czas na analizę Twojej konkurencji i częstych zapytań. Poszukuję tzw. punktów bólu, rozpoznaję mikro potrzeby grupy docelowej, a także nakreślam styl przekazu.

03. klawiatura płonie

Czas na pracę kreatywną. Ubieram w dobrze skrojone zdania to, co chcemy przekazać Twoim odbiorcom. Każde słowo kilkukrotnie obracam w palcach. W moim copy nie miejsca na zapchajdziury, przypadkowe zdania, sztampowe slogany. Każdy centymetr Twojej strony lub oferty traktuję z największym poszanowaniem. Zero pitu, pitu.

04. polerowanie diamentu

Wielokrotnie poleruję i szlifuję ten diament, aż będę gotowa na Twoją ocenę. Masz do dyspozycji 2 rundy poprawek. Każda uwaga jest dla mnie cenna. Też mi zależy, aby tekst leżał jak ulał. Musisz czuć się z nim dobrze, musisz zobaczyć, w nim siebie (i to w najlepszym wydaniu). 

Co ważne, wraz z tekstem otrzymujesz ode mnie liczne wskazówki na temat publikacji. Ściśle współpracuje z Twoim projektantem lub programistą. Na etapie publikacji szlifujemy ostatnie detale, tak aby finał był zwieńczony okrzykiem “wow”. Wtedy czuję satysfakcję. 😉

  Maja Strzelecka
  Maja Strzelecka

  Content Lady | SZKOLENIA SEO

  Kasia, oprócz tego, że jest genialną specjalistką od SEO i ma ogromną wiedzę, jest również osobą, na którą jako klient zawsze można liczyć. Współpracując z Kasią po prostu śpisz spokojnie, bo wiesz, że zależy jej na Twoim biznesie i Twoich efektach… A to dla przedsiębiorców jest najważniejsze, lecz niestety rzadko spotykane u wykonawców. Kasia jest zawsze terminowa, doskonale zorganizowana, niespotykanie zaangażowana. Polecam współpracę z całego serca!

   Anna Malinowska
   Anna Malinowska

   Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER | SZKOLENIA SEO

   Takie współprace lubimy najbardziej – profesjonalny i przemiły kontakt na etapie uzgadniania szczegółów zlecenia i świetny efekt finalny, w postaci poprowadzenia webinaru, po którym otrzymaliśmy same pozytywne komentarze i rekcje od uczestniczek. W Inkubatorze STARTER do współpracy staramy się zapraszać tylko najlepsze ekspertki i ekspertów na rynku, żeby odbiorcy naszych działań przy rozwijaniu własnych biznesów zawsze otrzymywali najwyższą jakość wsparcia. Cieszymy się, że w tajniki SEO wprowadzała ich właśnie Pani Kasia Grzech. Dziękujemy za otwartość do dzielenia się zdobytą przez lata wiedzą!

    Janek
    Janek

    Marketingowe Inspiracje.pl | KONSULTACJE

    Studiowałem notatkę z podsumowania Twojej konsultacji. Wszystko jest tam w punkt. Często nasi klienci mają 'jakieś’ opracowania z konsultacji (audytu www, seo, plan komunikacji albo i konsultację strategii) i oglądamy je przed startem. I w 90% jest tam dużo więcej tekstu, a dużo mniej treści niż u Ciebie na 8 stronach. Same konkrety i jest UVP — szacun! 🙂

    Szukasz copywritera na dobre i na złe, do stałej, zaufanej współpracy? 98% klientów wróciło do mnie po kolejne teksty.

    Współpraca z copywriterem dla wymagających