Szkolenia SEO & Copywriting

dla copywriterów, freelancerów, blogerów i solo-przedsiębiorców

Uczę, jak pisać wartościowe teksty pod SEO, które brylują na pierwszych pozycjach w Google. Opowiadam o podstawach SEO w prosty sposób. Oswajam z trudnymi pojęciami. Pokazuję przykłady i dzielę się prostymi do wdrożenia wskazówkami.

Szkolenia SEO Copywriting

Szkolenia z pisania tekstów i SEO prowadzę w formie:

Takie współprace lubimy najbardziej – profesjonalny i przemiły kontakt na etapie uzgadniania szczegółów zlecenia i świetny efekt finalny, w postaci poprowadzenia webinaru, po którym otrzymaliśmy same pozytywne komentarze i rekcje od uczestniczek. W Inkubatorze STARTER do współpracy staramy się zapraszać tylko najlepsze ekspertki i ekspertów na rynku, żeby odbiorcy naszych działań przy rozwijaniu własnych biznesów zawsze otrzymywali najwyższą jakość wsparcia. Cieszymy się, że w tajniki SEO wprowadzała ich właśnie Pani Kasia Grzech. Dziękujemy za otwartość do dzielenia się zdobytą przez lata wiedzą!

Anna Malinowska, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości, www.inkubatorstarter.pl

Indywidualny program szkolenia

Program szkolenia z copywritingu SEO układam indywidualnie, tak aby dopasować go do potrzeb uczestników i Twojej branży. Prowadzę zarówno krótsze 2-godzinne szkolenia, jak i całodzienne warsztaty. Współtworzę kursy online, dogrywając swoje lekcje.

Jako organizator szkolenia możesz spać spokojnie. Przygotowuję materiały edukacyjne, checklisty i ogrom dodatkowych bonusów — tak, aby kursanci ukończyli szkolenie nie tylko z nową, praktyczną wiedzą, ale też szczegółową instrukcją, jak wdrożyć zdobyte informacje.

Kiedy szukałam ekspertki do spraw SEO, która potrafi przekazać wiedzę w prosty, a zarazem angażujący sposób, od razu pomyślałam o Kasi – to dlatego zwróciłam się do niej z propozycją przygotowania materiałów do mojego programu mentoringowego dla korektorek.

Kasia stworzyła dla mnie szkolenie online w formie wideo, w którym wytłumaczyła podstawowe zagadnienia SEO. Zawarła w nim wszystko, co potrzebne, aby moje podopieczne mogły edytować teksty internetowe dopasowane do potrzeb zarówno użytkowników, jak i algorytmów.

Na samych filmach się nie skończyło: Kasia zadbała też o prezentacje oraz praktyczne materiały dodatkowe, dzięki którym łatwiej zastosować przekazaną wiedzę.

A to wszystko w terminie i ze świetnym montażem wideo.
Dla mnie to była współpraca idealna – polecam!

Ewa Binda, edukatorka i mentorka korektorek, www.centrumkorekty.pl

Szkolenia SEO Copywriting

Jestem ekspertką Online Marketing Club

Jestem ekspertką Online Marketing Club, gdzie prowadzę szkolenia z zakresu SEO. To właśnie tam możesz zobaczyć kilka lekcji online mojego autorstwa na temat podstaw pozycjonowania strony w wyszukiwarce. Co miesiąc pojawiają się nowe lekcje, które zbierają pozytywne opinie od kursantów.

Kasia, oprócz tego, że jest genialną specjalistką od SEO i ma ogromną wiedzę, jest również osobą, na którą jako klient zawsze można liczyć. Współpracując z Kasią po prostu śpisz spokojnie, bo wiesz, że zależy jej na Twoim biznesie i Twoich efektach… A to dla przedsiębiorców jest najważniejsze, lecz niestety rzadko spotykane u wykonawców. Kasia jest zawsze terminowa, doskonale zorganizowana, niespotykanie zaangażowana. Polecam współpracę z całego serca!

Maja Strzelecka, Content Lady

Chcesz skorzystać ze szkolenia indywidualnego lub porozmawiać o współpracy szkoleniowej przy Twoim projekcie?

Odezwij się do mnie mailowo: kontakt@katsin.pl