Strategia Komunikacji

KAŻDA MARKA MA SWÓJ INDYWIDUALNY GŁOS

KAŻDA MARKA MA SWÓJ INDYWIDUALNY GŁOS
Wyróżnij się albo przepadnij w czeluściach sieci. Twoja marka ma własny, niepowtarzalny głos. Pomogę Ci go wydobyć. Będzie rozpoznawalna już po jednej nutce.

Strategia komunikacji

Trudno budować opłacalny biznes, jeśli:

Często startujemy z firmą bez strategii komunikacji i to jest spory błąd. Na szczęście można go nadrobić.

Nie jest łatwo przebić się przez dziesiątki podobnych firm, miliony sklepów internetowych i twórców, którzy już od dawna robią dobrą robotę. Potrzebny jest do tego unikalny pomysł, który jest spójny z Tobą i oczekiwaniami grupy docelowej.

Gdzie publikować? Co publikować? Z jaką częstotliwością? Co podkreślać? Jakim językiem rozmawiać z klientami? Jak się wyróżnić i zostać zapamiętanym? 

Strategia komunikacji będzie Twoim drogowskazem

Otrzymasz kompletny przewodnik, który nada Twojej marce mocny, wyrazisty i spójny głos.

Pokażę Ci, jak rozmawiać ze swoimi klientami, jak do nich pisać i o czym do nich pisać.

Zaproponuję Ci przykłady charakterystycznych zwrotów, nakreślę tryb komunikatów, stworzę #hasztagi marki.

Zaprojektuję przykładowe teksty: post na Facebooku, newsletter, kilka użytecznych haseł do zastosowania na banerach czy ulotkach.

Elementy strategii komunikacji

osobowość marki

kanały komunikacji

kluczowe emocje

obiekcje i zastrzeżenia

opis grupy docelowej i persony

analiza rynku, trendów i szans

unikalna propozycja wartości (UPV)

miesięczny kalendarz treści + 1 cykl

przykładowe hasła, zwroty, hasztagi

proces współpracy

Strategia komunikacji

Jak wygląda praca nad strategią komunikacji Twojej marki? Zaczynamy od tzw. sesji discovery, czyli spotkania online, którego celem jest głębsze zrozumienie Twojej marki, klientów, konkurencji, produktów oraz Twoich wyzwań. Przygotuj się na sporą dawkę pytań (wcześniej podeślę Ci je mailowo). 

Praca kreatywna nad strategią trwa około 2-3 tygodni. W tym czasie na podstawie dogłębnych badań i analiz przygotowuję dla Ciebie gotowy przewodnik w formie PDF, do którego możesz wielokrotnie wracać, wdrażając zaproponowane działania w życie.

Strategia komunikacji – co zyskujesz?

Twoja komunikacja jest wyrazista i spójna

Budujesz rozpoznawalność na rynku

Docierasz do właściwych klientów

Śpisz spokojnie — wiesz, jak działać

Sprawdź opinie na temat moich usług

  dr Ewa Kosowska-Korniak
  dr Ewa Kosowska-Korniak

  Instytut Komunikacji O-Media

  Profesjonalizm, terminowość, skuteczność — to 3 słowa podsumowujące moją stałą współpracę z Katarzyną Grzech. Nigdy nie spotkałam osoby tak skutecznie łączącej działanie i dobrą organizację pracy z tak ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Nasza stała współpraca trwa od czterech lat i układa się znakomicie.

   Magda i Łukasz Dylik
   Magda i Łukasz Dylik

   Dylik Hair Design

   Kasia dziękuję Ci bardzo za współpracę. To jest coś niesamowitego, jak jesteś zaangażowana w naszą współpracę. Nigdy nie wyobrażałem sobie wraz z Madzią, że w najbardziej kryzysowych chwilach w firmie, będzie osoba, która da wsparcie. Ty Kasia dajesz takie wsparcie. Dzięki naszej współpracy nasza firma urosła bardzo mocno, a to tylko 2 lata. Dziękujemy raz jeszcze za profesjonalizm, za łączenie nas z innym światem informacji i za to, że jesteś z Nami. Marka Dylik poleca Cię na każdej możliwej płaszczyźnie z zakresu usług, jakie świadczysz i za to polecenie bierze pełną odpowiedzialność.

   Cennik

   Konsultacje 1:1

   Strategia
   komunikacji