E-mail marketing dla firm

prowadzenie newslettera, pisanie maili sprzedażowych i sekwencji

Maile sprzedają i piszę to pełną odpowiedzialnością. Przeanalizowałam efekty dziesiątek kampanii sprzedażowych. Dobrze zaprojektowana sekwencja e-mail potrafi podwoić, a nawet potroić wyniki sprzedaży. O czym pisać? Nie musisz się o to martwić. Przygotuję dla Ciebie strategiczny plan nastawiony na sprzedaż Twojego produktu. Tworzę też powitalne sekwencje e-mail oraz pomagam w regularnym prowadzeniu newslettera.

Sekwencja powitalna dla nowych subskrybentów

Regularny, wartościowy newsletter

Sekwencja maili sprzedażowych

Sekwencja dla osób, które porzuciły koszyk

Personalizowany cold e-mail

Przemyślany e-mail marketing może zdziałać cuda!

E-mail marketing ma ogromną siłę. Buduje świadomość marki, tworzy więź między firmą a klientem, edukuje, ale też sprzedaje (nawet lepiej niż handlowcy, czy dobrze skrojona reklama w mediach społecznościowych). 

Oczywiście nie wystarczy wysyłka suchych, niespersonalizowanych cold maili, które zamiast wciągać i angażować, budzą frustrację. 

Skuteczny e-mail marketing opiera się na przemyślanej, konkretnej strategii. Wiadomości są osobiste i wartościowe. Budzą zaufanie i tworzą wokół marki zaufaną społeczność, która ze zniecierpliwieniem wyczekuje kolejnych maili

Tytuły projektuję w taki sposób, aby open rate (czyli wskaźnik wyświetleń wiadomości) sięgał przynajmniej 50%. 

Jeśli nie masz czasu prowadzić regularnego newslettera, ale chcesz wykorzystać potencjał tego kanału — powierz to mi. Zaplanuję sekwencję e-maili na dzień dobry, dla nowych subskrybentów. Stworzę plan tematów maili na każdy miesiąc. A także sekwencje maili sprzedażowych, jeśli zbliża się premiera nowej usługi lub produktu.

Każdy e-mail jest pisany Twoim głosem, wspiera markę osobistą i dba o dobre relacje z odbiorcami.

Za pomocą słów potrafię wywołać określoną reakcję. Podczas projektowania sekwencji i tytułów maili wykorzystuję wiedzę z zakresu neuromakretingu i psychologii sprzedaży

Analizuję statystyki, sprawdzam, co dokładnie działa w Twojej grupie docelowej. Cała strategia e-mail marketingu oparta jest na dokładnej analizie potrzeb i reakcji odbiorców. Nigdy nie działam na oślep.

To nie są puste słowa! Nie lubię obietnic z kosmosu. Zerknij na opinie moich klientów.

  Iga Wilczyńska
  Iga Wilczyńska

  Wilga i Kruk

  Z Kasią współpracuję przy tworzeniu bloga firmowego i treści na stronę www. I nie mogę uwierzyć, jak fajnie i ciekawie brzmią te nowe treści! I co dla mnie ważne — teksty są pisane prawidłowo pod kątem SEO. Na pewno będę Kasię prosić o pomoc jeszcze nie jeden raz. Do tego muszę wspomnieć o bardzo szybkim czasie realizacji zamówień i miłym kontakcie mailowym. Polecam wszystkim znajomym potrzebującym treści do swojego biznesu.

   Monika Dobosz
   Monika Dobosz

   Just Married

   Najlepsza copywriterka pod słońcem! Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezproblemowo. Do tego w miłej atmosferze! Gorąco polecam!! (a może i nie bo ciężko będzie potem z terminami sesese).

    Klaudia Klasa
    Klaudia Klasa

    MORE Mannequins

    Zawsze szybkie merytoryczne odpowiedzi, wychodzenie z własną inicjatywą i proponowanie zmian usprawniających. Wszystkie teksty były przesłane na czas i wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecenie Pani przez znajomego okazało się strzałem w dziesiątkę i planujemy kontynuować dalszą współpracę. Dziękujemy za pomoc w ożywieniu naszego sklepu i nadaniu mu nowej świeżości!

     Łukasz Bednarski
     Łukasz Bednarski

     HART, naprawa-hulajnogi.pl

     Wykonuje profesjonalne teksty SEO, które przekładają się na bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu strony. Polecam 👍🙂

     E-mail marketing współpraca z copywriterem

     Co otrzymujesz w ramach usługi?

     • strategię sekwencji e-mail (dobór tematów i realizowanych celów)
     • lekkie, wartościowe, ciekawe treści e-mail 
     • dobrze zaprojektowane CTA (wezwanie do działania)
     • merytoryczne wskazówki 
     • full zaangażowanie z mojej strony
     • analiza efektów 
     • możliwość rozszerzenia współpracy o pełen pakiet tekstów do kampanii sprzedażowej, zobacz: cennik copywritera.

     E-mail marketing cena – zapytaj o ofertę

     Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
     Nazwa
     Pola wyboru