Teksty do postów

copywriting

Wiem, jak rozhulać Twojego firmowego Facebooka lub Instagram. Zrobię to za pomocą skutecznych postów, które zatrzymają odbiorcę, zaciekawią go i sprawiają, że będzie chciał zostać z Tobą dłużej.

Teksty do postów tworzone przez copywritera to dla Ciebie ogromna oszczędność czasu

Nie musisz wszystkiego robić samodzielnie. Deleguj to, co jest dla Ciebie obciążeniem. 

Często słyszę od klientów, że nie mają czasu pisać, nie lubią tego robić lub po prostu nie wiedzą, jakie tematy warto poruszać. Efekt? Media społecznościowe, w których od okazji pojawia się samotny post. Publikacja zdjęć bez opisu lub cisza, zupełny brak reakcji ze strony klientów. Zdecydowanie nie tędy droga. Doskonale rozumiem, że możesz nie mieć czasu, pomysłu lub chęci. Prowadząc firmę, nie da się robić wszystkiego.

Odciążę Cię. Przygotuję dla Ciebie paczkę wartościowych postów na Facebooka, Instagram lub na inne kanały społecznościowe. Wiem, co zrobić, aby Twoi obserwatorzy zmieniali się w klientów. Taki jest cel, choć nie będziemy o tym trąbić na prawo i lewo. Twoje firmowe social media będą miejscem pozyskiwania wiedzy na temat branży.

Będą wspierać Twój wizerunek eksperta, gromadząc wokół ludzi zainteresowanych tematem.

 • Wspólnie ustalamy tematykę postów. Przygotowuję strategię, która odpowiada na potrzeby i problemy Twojej grupy docelowej
 • Stworzę kreatywne, chwytliwe teksty na FB i IG, zgodnie z najlepszymi praktykami marketingowymi. Od krótkich do długich form, także dla formatów typu karuzela. 
 • Za dodatkową opłatą wzbogacę Twoje posty o ciekawe grafiki przygotowane w programie Canva.

To nie są puste słowa! Nie lubię obietnic z kosmosu. Zerknij na opinie moich klientów.

  Iga Wilczyńska
  Iga Wilczyńska

  Wilga i Kruk

  Z Kasią współpracuję przy tworzeniu bloga firmowego i treści na stronę www. I nie mogę uwierzyć, jak fajnie i ciekawie brzmią te nowe treści! I co dla mnie ważne — teksty są pisane prawidłowo pod kątem SEO. Na pewno będę Kasię prosić o pomoc jeszcze nie jeden raz. Do tego muszę wspomnieć o bardzo szybkim czasie realizacji zamówień i miłym kontakcie mailowym. Polecam wszystkim znajomym potrzebującym treści do swojego biznesu.

   Monika Dobosz
   Monika Dobosz

   Just Married

   Najlepsza copywriterka pod słońcem! Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezproblemowo. Do tego w miłej atmosferze! Gorąco polecam!! (a może i nie bo ciężko będzie potem z terminami sesese).

    Klaudia Klasa
    Klaudia Klasa

    MORE Mannequins

    Zawsze szybkie merytoryczne odpowiedzi, wychodzenie z własną inicjatywą i proponowanie zmian usprawniających. Wszystkie teksty były przesłane na czas i wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecenie Pani przez znajomego okazało się strzałem w dziesiątkę i planujemy kontynuować dalszą współpracę. Dziękujemy za pomoc w ożywieniu naszego sklepu i nadaniu mu nowej świeżości!

     Łukasz Bednarski
     Łukasz Bednarski

     HART, naprawa-hulajnogi.pl

     Wykonuje profesjonalne teksty SEO, które przekładają się na bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu strony. Polecam 👍🙂

     Teksty do postów na Facebooka i Instagram

     Co otrzymujesz w ramach usługi?

     • strategiczny plan postów 
     • kreatywne, chwytliwe treści różnego typu
     • dobrze zaprojektowane CTA (wezwania do akcji)
     • 3-10 proponowanych hasztagów
     • merytoryczne wskazówki 
     • full zaangażowanie z mojej strony

     + za dodatkową opłatą posty mogę uzupełnić grafikami, wykonywanymi w Canvie

     Zamów wycenę tekstów do postów SM

     Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
     Nazwa
     Pola wyboru