”Do tej pory korzystałam z różnych form zewnętrznej współpracy, jednak po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem”.

Tak, to prawdziwy fragment opinii na temat moich usług, którą otrzymałam od Małgosi Nowak-Staszak, właścicielki e-commerce i firmy usługowej.

copywriterka premium

Nazywam się Kasia Grzech

Klienci często mi powtarzają, że już na etapie briefu widać, jak bardzo angażuję się w każdy projekt. Wychodzę daleko poza ramy klasycznych copywriterskich usług. Zasady SEO mam w jednym palcu, zresztą prowadzę o nich szkolenia. Na copywritingu zjadłam zęby. Startowałam w 2010 roku, 13 lat temu. Od tamtej pory każdego dnia piszę i szlifuję swój warsztat.

od sprzedaży do SEOfreaka

Kiedyś myślałam, że będę handlowcem

bo mam w sobie wrodzoną zdolność do rozpoznawania głęboko ukrytych potrzeb klientów. Potrafię w mig wskoczyć w ich buty, przejść się w nich, zrozumieć ich bolączki i pragnienia. Następnie z łatwością odnajduję rozwiązanie, obok którego trudno przejść obojętnie.

Handlowcem jednak nie zostałam, a raczej byłam nim dość krótko, bo tylko kilka lat. Jednocześnie rozwijałam swoją drugą umiejętność, czyli dryg do pisania. Z wykształcenia jestem edytorką. Przez lata recenzowałam spektakle teatralne.

W pewnym momencie połączyłam kropki i obie umiejętności. Tak zostałam copywriterką. Wiedziałam, że aby sprzedawać słowem w sieci, potrzebuję czegoś jeszcze. Tak zaczęła się moja przygoda z SEO. Lubię tabelki, ciekawi mnie działanie algorytmów. Mam ciarki na rękach, gdy widzę, jak ruch na stronie moich klientów rośnie, więc…  wyspecjalizowałam się w SEO copywritingu.

wszystko po to, aby żyło się łatwiej

Dziś uczę innych, jak tworzyć wysokiej jakości teksty SEO

Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i zdobywaną latami wiedzą. Uczę nie tylko copywriterów, ale też solo-przedsiębiorców, którzy chcą działać na własną rękę, budując wyrazistą, dobrze widoczną markę w sieci.

Wierzę w biznesy budowane na autentyczności i jakości, których cele nie są oparte tylko i wyłącznie na oszałamiającej liczbie konwersji. Pracuję z klientami, którzy mają jasno sprecyzowaną misję swoich działań, wiedzą, w którym kierunku idą i chcą mieć wpływ na poprawę jakości życia swoich odbiorców. To dla mnie kluczowe, sama też działam w ten sposób.

agencja marketingowa katsin

Wartości, które są drogowskazem
dla mojego biznesu

WSPARCIE

Wspieram ambitne, odważne marki, które dzięki dobrze skrojonym tekstom są w stanie przekazać istotę swojej oferty. W ten sposób docierają do wymarzonych odbiorców i zmieniają ich życie na lepsze.

ZAANGAŻOWANIE

Gramy do jednej bramki. W każdy projekt wchodzę całą sobą, angażuję się, tak jakbym tworzyła treści dla własnej firmy. Stajemy się jednym teamem i wspólnie realizujemy Twoje cele.

AUTENTYCZNOŚĆ

Trzymam się z dala od korporacyjnego bełkotu i obietnic bez pokrycia. Stawiam na autentyczność przekazu, który bazuje na unikalnych wartościach Twojej oferty.

Czujesz, że możemy złapać wspólny język?

sprawdź, co dalej

i na deser

Ciut prywaty

Bo przecież nie samą pracą człowiek żyje.

  • praktykuję uważność, celebruję codzienne, drobne przyjemności
  • jestem psią mamą Cynamona
  • poznaję, smakuję, czerpię inspiracje z nowych miejsc, co możesz podglądać tutaj @katsin.trips
  • mieszkam w Opolu, pochodzę z Kotliny Kłodzkiej
  • odpoczywam na rolkach lub rowerze
  • słucham podcastów o dobrym życiu i relacjach (Sobańska, Travelicious, O Zmierzchu)
  • staram się żyć w rytmie dolce vita, rozsmakowując się w każdej dobrej chwili
  • lubię uwieczniać momenty