fbpx

poznajmy się bliżej

Kim jestem?


Nazywam się Kasia i jestem copywriterem! 😉

Moja przygoda z profesjonalnym tworzeniem treści zaczęła się już w trakcie edukacji. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i edytorem multimedialnym. Z zawodu specjalistą ds. marketingu internetowego, handlowcem oraz ... copywriterem!

Jak to się stało, że zaczęłam pisać na zlecenie?​

Copywritingiem zaczęłam zajmować się jeszcze w trakcie edukacji. Na drugim roku studiów rozpoczęłam współpracę z Dziennikiem Teatralnym. Przez lata stworzyłam dziesiątki recenzji spektakli oraz publikacji książkowych. Był to mój pierwszy warsztat oraz kontakt z profesjonalną redakcją. To wtedy zrozumiałam, że mam w sobie niezwykłą lekkość przelewania myśli „na papier”.

Kolejnym krokiem w zdobywaniu zawodowego doświadczenia było rozpoczęcie współpracy z opolską firmą Ines Media. Grupa medialna posiada pod swoimi skrzydłami trzy poczytne portale internetowe www.fryzjerzy.com, www.emagma.pl, www.styling.pl. Dziesiątki napisanych artykułów tematycznych pozwoliło mi zrozumieć, w którym kierunku zmierza moja kariera zawodowa.

W 2017 roku postanowiłam swoje usługi opakować w szyld katsin – copywriter. W tamtej chwili nawet przez myśl nie przeszło mi, że wszystko wywróci się do góry nogami. W krótkim czasie zaczęłam dostawać dziesiątki zleceń rożnego typu. Od prowadzenia fanpage, przez setki artykułów tematycznych i specjalistycznych, opracowanie tekstów na firmowe strony, aż po scenariusze dla konferansjerów, treści spotów reklam i recenzje produktów.

Pracuję w agencji marketingowej

Jednocześnie ze stanowiska handlowca w firmie B2B migrowałam do prestiżowej agencji interaktywnej w Opolu. Tam pracuję po dziś dzień, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę. Zdobywane doświadczenie przekładam na jakość moich artykułów i tekstów.

Dzięki połączeniu umiejętności lekkiego pióra, wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży wykształciłam w sobie umiejętność kreowania niezastąpionych treści handlowych.​