”Do tej pory korzystałam z różnych form zewnętrznej współpracy, jednak po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem”.

OpINIE KLIENTÓW MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

Nazywam się Kasia Grzech

i jestem copywriterką

Wyróżnia mnie profesjonalizm przez duże P, i to nie jest pusty slogan. To słowo, które najczęściej powtarza się w opiniach od moich klientów.

Wychodzę daleko poza ramy klasycznych copywriterskich usług. Zasady SEO mam w jednym palcu, zresztą prowadzę o nich szkolenia. Na copywritingu zjadłam zęby. Startowałam w 2010 roku, 14 lat temu. Od tamtej pory każdego dnia piszę i szlifuję swój warsztat. Jestem dumna z tego, jak piszę. Wiem, że robię to bardzo dobrze.

od sprzedaży do SEOfreaka

Kiedyś myślałam, że będę handlowcem

bo mam w sobie wrodzoną zdolność do rozpoznawania głęboko ukrytych potrzeb klientów. Potrafię w mig wskoczyć w ich buty, przejść się w nich, zrozumieć ich bolączki i pragnienia. Następnie z łatwością odnajduję rozwiązanie skrojone „jak na zamówienie”, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Handlowcem jednak nie zostałam, a raczej byłam nim dość krótko, bo tylko kilka lat. Jednocześnie rozwijałam swoją drugą umiejętność, czyli dryg do pisania. Z wykształcenia jestem edytorką i kulturoznawcą. Przez lata recenzowałam spektakle teatralne.

W pewnym momencie połączyłam kropki i obie umiejętności. Tak zostałam copywriterką.

Wiedziałam, że aby sprzedawać słowem w sieci, potrzebuję czegoś jeszcze. Tak zaczęła się moja przygoda z SEO. Dziś lubię tabelki i wykresy, ciekawi mnie działanie algorytmów. Mam ogromną radochę gdy widzę, jak ruch na stronie moich klientów rośnie, więc…  wyspecjalizowałam się w SEO copywritingu.

wszystko po to, aby żyło się łatwiej

Dziś uczę innych, jak tworzyć wysokiej jakości teksty SEO

Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i zdobywaną latami wiedzą. Uczę nie tylko copywriterów, ale też solo-przedsiębiorców, którzy chcą działać na własną rękę, budując wyrazistą, dobrze widoczną markę w sieci.

Wierzę w biznesy budowane na autentyczności i jakości, których cele nie są oparte tylko i wyłącznie na oszałamiającej liczbie konwersji. Pracuję z klientami, którzy mają jasno sprecyzowaną misję swoich działań, wiedzą, w którym kierunku idą i chcą mieć wpływ na poprawę jakości życia swoich odbiorców. To dla mnie kluczowe, sama też działam w ten sposób.

agencja marketingowa katsin – Kasia Grzech

Wartości, które są drogowskazem
dla mojego biznesu

WSPARCIE

Wspieram ambitne, odważne marki, które dzięki dobrze skrojonym tekstom są w stanie przekazać istotę swojej oferty. W ten sposób docierają do wymarzonych odbiorców i zmieniają ich życie na lepsze.

ZAANGAŻOWANIE

Gramy do jednej bramki. W każdy projekt wchodzę całą sobą, angażuję się, tak jakbym tworzyła treści dla własnej firmy. Stajemy się jednym teamem i wspólnie realizujemy Twoje cele.

AUTENTYCZNOŚĆ

Trzymam się z dala od korporacyjnego bełkotu i obietnic bez pokrycia. Stawiam na autentyczność przekazu, który bazuje na unikalnych wartościach Twojej oferty.

Czujesz, że możemy złapać wspólny język?

Sprawdź ofertę współpracy lub pobierz bezpłatne materiały SEO.

na deser

Ciut prywaty

no przecież nie samą pracą człowiek żyje.

  • Praktykuję uważność, celebruję codzienne, drobne przyjemności.
  • W pracy towarzyszy mi rudy wyżeł Cynamon.
  • Poznaję, smakuję, czerpię inspiracje z nowych miejsc, co możesz podglądać tutaj @katsin.trips
  • Mieszkam w Opolu, pochodzę z Kotliny Kłodzkiej.
  • Odpoczywam aktywnie na rolkach lub rowerze.
  • Słucham podcastów o dobrym życiu i relacjach (Sobańska, Travelicious, O Zmierzchu).
  • Staram się żyć w rytmie dolce vita, rozsmakowując się w każdej dobrej chwili.
  • Lubię uwieczniać momenty.
  • W teatrze (i w lesie) czuję się, jak w domu.
  • Kawałek serca zostawiłam na Filipinach. Ciągle odliczam do kolejnych podróży.