jak zostałam copywriterem

jak zostałam copywriterem?

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Grzech. Jestem copywriterem, freelancerem i marketingowcem!

Działam jako wolny strzelec. Prowadzę jednoosobową agencję marketingową, która pomoże Twojej firmie zbudować silny wizerunek marki.
Moja metoda marketingowa opiera się na wysokojakościowych treściach i spójnej strategii komunikacji.

Tworzę profesjonalne treści dla firm od ponad 10 lat! Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i edytorem multimedialnym.  Swoje doświadczenie budowałam w działach handlowych, na stanowisku sprzedawcy i marketingowca.

Dzięki połączeniu umiejętności lekkiego pióra, wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży wykształciłam w sobie umiejętność kreowania niezastąpionych treści handlowych, które realnie wpływają na zwiększenie zysków. 

Jak zostałam copywriterem?

Copywritingiem zaczęłam zajmować się jeszcze w trakcie edukacji. W 2010 roku rozpoczęłam współpracę z Dziennikiem Teatralnym, dla którego przez lata stworzyłam dziesiątki recenzji spektakli. Był to mój pierwszy warsztat oraz kontakt z profesjonalną redakcją. Kolejnym krokiem w zdobywaniu copywriterskiego doświadczenia była współpraca z opolską firmą Ines Media. Grupa medialna pod swoimi skrzydłami posiada trzy poczytne serwisy internetowe fryzjerzy.com, emagma.pl, styling.pl. Dziesiątki napisanych artykułów na temat fryzjerstwa, mody i stylu, sprawiły, że zrozumiałam, gdzie zmierza moja kariera zawodowa. Tak zostałam copywriterem.  W 2017 roku postanowiłam swoje usługi opakować w szyld katsin – copywriter. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak się to potoczy. Nawet przez moment nie przypuszczałam, że wszystko w krótkim czasie wywróci się do góry nogami. Właściwie od razu zaczęłam dostawać dziesiątki zleceń różnego typu od prowadzenia fanpage, przez tworzenie treści na strony internetowe, prowadzenie blogów, aż po scenariusze dla konferansjerów, treści spotów reklam i recenzje produktów.
biurko freelancera

Pracowałam w dużej agencji marketingowej

W 2018 roku, wraz z rozwojem swojej freelancerskiej działalności, migrowałam ze stanowiska handlowca w firmie B2B do prestiżowej agencji marketingowej w Opolu. Tam spędziłam kilkanaście miesięcy, nieustannie pogłębiając swoją marketingową wiedzę. Dziś korzystam z niej, prowadząc własną, jednoosobową działalność, której zadaniem jest kompleksowe wsparcie marketingowe dla Twojego biznesu.

Moim wyróżnikiem jest indywidualne podejście. Działam sama i nie popełniam błędów, z którymi możesz spotkać się w większych agencjach. Dbam o najwyższą jakość naszej współpracy i komunikacji. Całą odpowiedzialność biorę na siebie. Twój wizerunek jest spójny, każda treść jest dopracowana w najmniejszym calu. Wspieram Cię i dbam o rozwój Twojej marki jak o własną firmę.

Jest jeden minus. Niestety nie współpracuje ze wszystkimi. Mój czas jest ograniczony, dlatego w każdym miesiącu mogę nawiązać ograniczoną liczbę relacji biznesowych. Jeżeli chcesz dołączyć do grona moich stałych klientów – serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

Pozwól mi zadbać o Twoją markę. Pierwsze efekty zobaczysz już po kilku dniach od wdrożenia nowej strategii treści!

[instagram-feed user="katsin_pl"]