Opisy produktów i kategorii

copywriting

Myślisz, że dobry produkt sprzeda się sam? Sprawdź, co się wydarzy, gdy doskonale go opiszę. Twoja sprzedaż wzrośnie nawet kilkukrotnie. Co więcej — trafisz do większej grupy osób, bo Twój sklep w końcu zacznie być widoczny w Google. Łączę język korzyści z doskonałą znajomością SEO. U mnie masz 2 w 1.

Opisy produktów i kategorii

Wyobraź sobie, że…

Wysokiej jakości opisy produktów i kategorii do sklepu online to podstawa dobrze funkcjonujących e-commerce

Tworzenie opisów kategorii i produktów bywa żmudne, szczególnie jeśli Twój sklep internetowy rośnie w oczach. Kopiowanie opisów od producentów nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo z takim tekstem trudno się wypozycjonować. Zresztą, dlaczego klient miałby zamówić u Ciebie, a nie u innych dystrybutorów lub u Twojej konkurencji. 

Opis produktu musi się wyróżnić. Powinien pobudzać wyobraźnię klienta, pokazywać mu, że rozwiązuje jego problem. Właśnie takie teksty tworzę. Uderzam w czuły punkt. Na podstawie głębokiego researchu doszukuję się jego potrzeb. Dokładnie analizuję, co chciałby przeczytać. Ubieram to w lekkie słowa. 

Nawet specyfikacja jest przedstawiona w taki sposób, że klient po prostu ją rozumie. Wie, co zagwarantują mu poszczególne parametry produktu. Zna odpowiedzi na swoje pytania. Czuje się zrozumiany i zaopiekowany — jak przy kontakcie z najlepszym handlowcem.

Tak mają działać opisy produktów! Sklep online ma Cię wyręczać z całego procesu sprzedaży.

To jednak nie wszystko. Równie ważna jest optymalizacja opisów produktów pod SEO. To jest mój konik. Jestem na bieżąco z każdą aktualizacją algorytmów Google. Wiem, co je kręci i co sprawia, że podbijają produkty na topowe pozycje w wyszukiwarce. 

Klienci sami będą znajdować Twoje produkty, upewniać się, że to dla nich i zamawiać. Kurtyna. Nic więcej nie trzeba, aby Twój sklep hulał bezobsługowo.

To nie są puste słowa! Nie lubię obietnic z kosmosu. Zerknij na opinie moich klientów.

  Iga Wilczyńska
  Iga Wilczyńska

  Wilga i Kruk

  Z Kasią współpracuję przy tworzeniu bloga firmowego i treści na stronę www. I nie mogę uwierzyć, jak fajnie i ciekawie brzmią te nowe treści! I co dla mnie ważne — teksty są pisane prawidłowo pod kątem SEO. Na pewno będę Kasię prosić o pomoc jeszcze nie jeden raz. Do tego muszę wspomnieć o bardzo szybkim czasie realizacji zamówień i miłym kontakcie mailowym. Polecam wszystkim znajomym potrzebującym treści do swojego biznesu.

   Monika Dobosz
   Monika Dobosz

   Just Married

   Najlepsza copywriterka pod słońcem! Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezproblemowo. Do tego w miłej atmosferze! Gorąco polecam!! (a może i nie bo ciężko będzie potem z terminami sesese).

    Klaudia Klasa
    Klaudia Klasa

    MORE Mannequins

    Zawsze szybkie merytoryczne odpowiedzi, wychodzenie z własną inicjatywą i proponowanie zmian usprawniających. Wszystkie teksty były przesłane na czas i wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecenie Pani przez znajomego okazało się strzałem w dziesiątkę i planujemy kontynuować dalszą współpracę. Dziękujemy za pomoc w ożywieniu naszego sklepu i nadaniu mu nowej świeżości!

     Łukasz Bednarski
     Łukasz Bednarski

     HART, naprawa-hulajnogi.pl

     Wykonuje profesjonalne teksty SEO, które przekładają się na bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu strony. Polecam 👍🙂

     Opisy produktów i kategorii

     Co otrzymujesz w ramach usługi?

     • wysokiej jakości opisy produktów lub kategorii
     • optymalizację SEO (meta tytuły, meta opisy, treści uwzględniające znaczniki h1-h6 i linkowanie wewnętrzne)
     • dobrze zaprojektowane CTA (wezwania do akcji)
     • merytoryczne wskazówki
     • full zaangażowanie z mojej strony

     Możesz mieć to wszystko!

     Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
     Nazwa
     Pola wyboru