Prowadzenie bloga firmowego

content marketing dla firm, prowadzenie bloga SEO, który jest dobrze widoczny w google

Pozycjonuj swoją stronę w Google, generuj większy ruch i docieraj do nowych klientów. Pokaż im się od najlepszej strony — zbuduj pozycję eksperta za pomocą ciekawych tekstów blogowych, które naprawdę chce się czytać. U mnie nie ma lania wody. Prowadzę eksperckie blogi firmowe, które realizują określone cele biznesowe.

Prowadzenie bloga firmowego dla firm

Wyobraź sobie, że…

Teksty do postów tworzone przez copywritera to dla Ciebie ogromna oszczędność czasu

Zależy Ci na wysokich pozycjach w Google, dbasz o SEO, ale nie masz czasu na prowadzenie bloga? Zależy Ci, aby opublikowane teksty blogowe były wysokiej jakości — tak, aby czytelnicy faktycznie mogli wyciągnąć z nich określoną wartość? 

Od lat specjalizuję się w content writingu i copywritingu SEO (2 w 1).  Wiem, jak za pomocą wciągających tekstów blogowych wypozycjonować Twoją stronę, zbudować ekspercki wizerunek marki, a także zachęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. 

Dbam o każdy detal. We wpisach blogowych opowiadam na potrzeby klientów na różnym etapie ścieżki zakupowej. Dostarczam wartościowych informacji zarówno tym, którzy jeszcze nie znają Twojej firmy, jak i stałym klientom, korzystającym z Twoich usług. U mnie nie ma przypadków. Strategia contentowa jest przemyślana, doskonale skrojona pod SEO, ale i oczekiwania odbiorców.

Zajmę się prowadzeniem Twojego firmowego bloga od A do Z

Stworzę strategiczny plan contentowy. Przygotuję atrakcyjne treści, zadbam o ich estetyczny i czytelny format, dobiorę grafiki, przygotuję meta dane istotne z punktu widzenia SEO i w razie potrzeby — zajmę się publikacją. 

To uwolni Twój czas. Co więcej — fragmenty tekstów blogowych możesz później wykorzystać w innych kanałach komunikacji np. w mediach społecznościowych.

To nie są puste słowa! Nie lubię obietnic z kosmosu. Zerknij na opinie moich klientów.

Emilia Lyon
  Emilia Lyon

  Emilia Lyon Fotografia Buduarowa

  Gorąco polecam współpracę z Kasią – najbardziej profesjonalna i dokładna copywriterka i specjalistka od SEO z jaką współpracowałam. Bardzo terminowa, kontaktowa i wszystko prosto tłumaczy bez oceniania. Ciepła i super miła we współpracy. Ma ogromną wiedzę i ufałam jej podczas współpracy bezgranicznie. Będę wracać!

  Iga Wilczyńska
   Iga Wilczyńska

   Wilga i Kruk

   Z Kasią współpracuję przy tworzeniu bloga firmowego i treści na stronę www. I nie mogę uwierzyć, jak fajnie i ciekawie brzmią te nowe treści! I co dla mnie ważne — teksty są pisane prawidłowo pod kątem SEO. Na pewno będę Kasię prosić o pomoc jeszcze nie jeden raz. Do tego muszę wspomnieć o bardzo szybkim czasie realizacji zamówień i miłym kontakcie mailowym. Polecam wszystkim znajomym potrzebującym treści do swojego biznesu.

   Monika Dobosz
    Monika Dobosz

    Just Married

    Najlepsza copywriterka pod słońcem! Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezproblemowo. Do tego w miłej atmosferze! Gorąco polecam!! (a może i nie bo ciężko będzie potem z terminami sesese).

    Klaudia Klasa
     Klaudia Klasa

     MORE Mannequins

     Zawsze szybkie merytoryczne odpowiedzi, wychodzenie z własną inicjatywą i proponowanie zmian usprawniających. Wszystkie teksty były przesłane na czas i wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecenie Pani przez znajomego okazało się strzałem w dziesiątkę i planujemy kontynuować dalszą współpracę. Dziękujemy za pomoc w ożywieniu naszego sklepu i nadaniu mu nowej świeżości!

     Łukasz Bednarski
      Łukasz Bednarski

      HART, naprawa-hulajnogi.pl

      Wykonuje profesjonalne teksty SEO, które przekładają się na bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu strony. Polecam 👍🙂

      Teksty na blog firmowy (content marketing)

      Co otrzymujesz w ramach usługi?

      • plan contentowy na pierwszy kwartał współpracy 
      • ciekawe, wysokojakościowe wpisy blogowe
      • doskonale sformatowane teksty, które są gotowe do publikacji
      • optymalizację tekstu pod SEO (analizę fraz kluczowych dla wpisu, meta dane, linkowanie wewnętrzne)
      • dobór multimediów (wskazówki, co grafik, infografik, zdjęć)
      • merytoryczne wskazówki 
      • full zaangażowanie z mojej strony
      • publikację tekstów w WordPress, Shopify (za dodatkową opłatą)

      Ile kosztuje prowadzenie bloga firmowego?

      Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
      Nazwa
      Pola wyboru