Teksty dla social media managera

Copywriting dla branży marketingowej

W branży marketingowej czuję się jak ryba w wodzie, w końcu poruszam się w niej sprawnie od lat. Zdrarza mi się tworzyć teksty dla innych agencji marketingowych, strategów i social managerów.

Oto jeden z przykładów takiej współpracy. Dla Kamili, która specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu komunikacją w social mediach, stworzyłam m.in. opisy usług oraz treść na stronę główną.

Przykładowe teksty mojego autorstwa

Opinia na temat współpracy

Kamila Pólkowska
    Kamila Pólkowska

    kamilapolkowska.com

    Współpraca z Kasią to była niesamowita przyjemność! Bardzo profesjonalne podejście, sprawny kontakt, ogromna wiedza – to tylko kilka słów na początek. Przede wszystkim jestem zachwycona tym, jak szybko Kasia „wyłapała” mój styl oraz to, jaki wydźwięk mają mieć teksty. Spodziewałam się, że przy pierwszym tekście pojawi się sporo rzeczy do poprawy. W końcu to normalne na początku współpracy, gdy dopiero się poznajemy. Nic bardziej mylnego! Tekst był praktycznie gotowy do publikacji. W dodatku napisany pięknym językiem z zastosowaniem różnego rodzaju technik copywriterskich i języka korzyści. To była nasza pierwsza współpraca, ale na pewno nie ostatnia. Nie mogę się doczekać, co przyniosą kolejne miesiące naszych działań.    Dodaj komentarz