cennik copywritera

Cena jest dla Ciebie kluczowym elementem współpracy? Poznaj moją ofertę. Pamiętaj, przy większych zleceniach chętnie negocjuję warunki współpracy. Na koszt tekstów wpływa m.in. zakres zlecenia, oczekiwany czas realizacji i branża.

teksty na stronę internetową​

Tworzę profesjonalne teksty na strony internetowe. Przygotowuję zakładki o mnie, o firmie, nasza misja, produkty, usługi, oferta i wiele, wiele innych.
Teksty na stronę www są zoptymalizowane pod wyszukiwarki (pozycjonują Twoją stronę w Google).

od 42 zł netto/1000 zzs

Prowadzenie bloga firmowego

Zajmuję się prowadzeniem blogów firmowych. Wskazuję tematy, które mogą być popularne wśród Twojej grupy docelowej. Za dodatkową opłatą dobieram grafiki i publikację teksty na blogu (WordPress). Każdy wpis pozycjonuje Twoją firmową stronę.

od 36 zł nettto/1000 zzs

Opisy produktów

Unikalne opisy produktów to w dzisiejszych czasach obowiązkowy element w każdym sklepie internetowym. Tworzę opisy, które sprzedają, zarówno przy pomocy umiejętnej perswazji, jak i pozycjonowania w wyszukiwarce.

380 zł netto / 10 opisów - 2000 zzs

pozostałe usługi copywriterskie

Artykuły specjalistyczne​

Artykuły specjalistyczne i eksperckie są poprzedzone szczegółowym researchem i analizą tematu. Zapoznaję się z branżą, powołuję się na statystyki i wypowiedzi autorytetów.

Recenzje produktów i wydarzeń​

Posiadam wieloletnie doświadczenie w recenzowaniu produktów, usług i wydarzeń. Jestem otwarta na współpracę barterową.

Teksty na ulotki

Chcesz wypromować swój biznes w lokalnym środowisku? Ulotki nadal mają moc. Przygotowuję teksty, które zapadają w pamięć.

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane promują Twoją firmę, wydarzenia, produkty lub usługi. Teksty zawierają przekierowania do strony lub produktów.

Scenariusze do spotów

Przygotowuję scenariusze do krótkich spotów reklamowych, filmów promocyjnych, animacji oraz explainerów wideo.

Korekta

Wykonuję korektę stron internetowych i różnej długości tekstów, także pod kątem pozycjonowania.

teksty na strony internetowe

Inne

To oczywiście nie wszystko! Możesz u mnie zamówić: oferty handlowe, treść e-mailingów, referencje, case study, materiały dla konferansjerów, hasła reklamowe i slogany...

Nie widzisz pozycji, która Cię interesuje?

Napisz do mnie! Nie ma dla mnie tekstów niemożliwych.