Pokazuję, że SEO może być zjadliwe. Obdzieram je z trudnych wyrażeń i podaję w prostej, zrozumiałej formie.

Szukasz specjalisty od copywritingu SEO? Prowadzę szkolenia, warsztaty, webinary i konsultacje, głównie dla osób początkujących, które chcą nauczyć się podstaw samodzielnego pozycjonowania.

  • Format i program szkolenia dobieram indywidualnie do potrzeb kursantów. 
  • Najczęściej prowadzę szkolenia dla copywriterów, korektorów, specjalistów ds. marketingu, blogerów, fotografów i przedsiębiorców.
  • Wiedzę przekazuję w prosty, zjadliwy sposób, co ułatwia zrozumienie podstaw SEO także osobom, które są zupełnie zielone w temacie. 

Szkolenia z SEO Copywritingu – opinie

Takie współprace lubimy najbardziej – profesjonalny i przemiły kontakt na etapie uzgadniania szczegółów zlecenia i świetny efekt finalny, w postaci poprowadzenia webinaru, po którym otrzymaliśmy same pozytywne komentarze i rekcje od uczestniczek. W Inkubatorze STARTER do współpracy staramy się zapraszać tylko najlepsze ekspertki i ekspertów na rynku, żeby odbiorcy naszych działań przy rozwijaniu własnych biznesów zawsze otrzymywali najwyższą jakość wsparcia. Cieszymy się, że w tajniki SEO wprowadzała ich właśnie Pani Kasia Grzech. Dziękujemy za otwartość do dzielenia się zdobytą przez lata wiedzą!
szkolenie SEO copywriting
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
Anna Malinowska, Specjalistka ds. Edukacji Przedsiębiorczej
współpraca z copywriterem - Kasia Grzech Opole

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę? Napisz do mnie!