Nie masz czasu na prowadzenie Facebooka? Pozwól, że się tym zajmę.

Wszyscy mówią, że Facebook sprzedaje, ale Twoje posty lajkują tylko znajomi? Zero komentarzy. Zero wiadomości. Zastanawiasz się, jak to możliwe, że u niektórych działa to zupełnie inaczej?

Poprowadzę Twój firmowy fanpage na Facebooku i wdrożę działania reklamowe, które będą przynosić Ci realne zyski. Tak, naprawdę jest możliwe! Sprawię, że wokół Twojej marki zacznie gromadzić się zaangażowana grupa odbiorców, która z czasem będzie przeradzać się w Twoich klientów.

Jak chcę to osiągnąć? Prowadzenie Facebooka nie może bazować na przypadkowych działaniach! Pracę nad Twoim profilem rozpocznę od przygotowania INDYWIDUALNEJ STRATEGII KOMUNIKACJI W SOCIAL MEDIA, która zawiera szczegółową diagnozę Twojej obecnej sytuacji, analizę konkurencji, nakreślony profil klienta, cele sprzedażowe, cele wizerunkowe oraz wiele dodatkowych informacji, które będą drogowskazem dla dalszych działań.

Kasia Grzech freelancer z Opola

Co wchodzi w zakres usług w ramach prowadzenia Facebooka?

strategia - firmowy fanpage na Facebooku

Działam strategicznie

Krok po kroku realizuję strategię komunikacji Twojej firmy, która obejmuje wspólnie nakreślone cele biznesowe.

spójny wizerunek - firmowy fanpage na Facebooku

Twórzę spójny wizerunek

Kreuję spójny, atrakcyjny dla oka wizerunek Twojej marki. Współpracuję z grafikiem.

buduję społeczność wokół Twojej marki

Angażuję odbiorców

Buduję lojalną, zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki. Liczba lajków to nie wszystko! Liczy się realne zainteresowanie Twoich odbiorców.

cennik copywritera

Dbam o wartościowe treści

Tworzę atrakcyjne dla odbiorców treści, które odpowiadają na ich dylematy, potrzeby i pytania.

cennik copywritera - opisy produktów

Ogarniam Facebook Ads

Prowadzę płatne kampanie reklamowe Facebook Ads. Umiejętnie promuję Twoje usługi, produkty i organizowane wydarzenia.

raporty z działań FB - artykuły sponsorowane - copywriting - Strategia komunikacji

Wszystko raportuję

Regularnie przesyłam raporty – moje działania są w pełni transparentne, dzięki czemu zawsze wiesz na czym stoisz.

Prowadzenie Facebooka - jaka jest cena?

Social media, prowadzenie Facebooka - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się od czego zaczynamy oraz jak może wyglądać nasza współpraca w praktyce? Tak jak już wspominałam, pierwszym krokiem jest stworzenie indywidualnej strategii komunikacji Twojej firmy na FB. Do jej przygotowania będę potrzebowała od Ciebie kilku ważnych informacji.

Musisz wiedzieć, że regularny kontakt będzie podstawą naszej współpracy. Działa to w obie strony. Gdy masz jakiekolwiek pytania, szybko otrzymujesz odpowiedzi. Możemy kontaktować się telefonicznie, mailowo, przez WhatsApp lub Facebook.

W połowie każdego miesiąca kontaktuję się z Tobą pytając o plany na nadchodzący czas. Następnie tworzę i planuję serię postów, które możesz zobaczyć na swoim profilu w zakładce Zaplanowane posty.

Przez cały miesiąc czuwam nad Twoim profilem i przesyłam Ci informacje o nadchodzących wiadomościach od obserwatorów. Pozyskuję nowych fanów i buduję aktywną społeczność wokół Twojej marki.

Pod koniec miesiąca przesyłam raport z podstawowymi statystykami.

Możesz skorzystać z gotowych pakietów social media albo zapytać o indywidualną wycenę, która uwzględni wszystkie potrzeby Twojej marki. Aby poznać cenę prowadzenia firmowego fanpage uzupełnij formularz na dole strony. 

Co potrzebuję, aby przygotować wycenę?  Wraz z wiadomością prześlij mi adres swojego firmowego profilu na FB lub strony internetowej. Jeżeli dopiero wkraczasz do świata social media – napisz mi o tym w wiadomości. Z przyjemnością pomogę postawić Ci w nim pierwsze kroki.

Gdy ustalimy szczegóły współpracy, podpisujemy umowę na czas nieokreślony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia.

Niestety nie jest to możliwe. Musisz wiedzieć, że każdym profilem zajmuję się osobiście. Jedyne działania, które deleguję do innych freelancerów to zaawansowane grafiki, materiały video oraz sesje fotograficzne. Z tego powodu nie pracuję z każdą firmą, która się do mnie zgłosi. Niestety mój czas jest mocno ograniczony.

współpraca z copywriterem - Kasia Grzech Opole

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę? Napisz do mnie!