Szukasz copywritera? Stworzę dla Ciebie chwytliwe teksty, które wyróżnią Twoją firmę.

SKUTECZNY COPYWRITING DLA FIRM

Potrzebujesz tekstów na swoją stronę internetową? Szukasz freelancera, który poprowadzi Twojego bloga? Chcesz pozycjonować swoją stronę i potrzebujesz tekstów SEO?

Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Od ponad 10 lat zajmuję się copywritingiem. Tworzę profesjonalne teksty na strony internetowe, prowadzę blogi firmowe i projektuję oryginalne opisy produktów. 

Czarnym koniem moich usług jest wartościowy SEO COPYWRITING. Podczas pisania korzystam z zaawansowanych narzędzi do analizy słów kluczowych.  Piszę przede wszystkim z myślą o Twoich odbiorcach i ich potrzebach, jednak nie zapominam o robotach Google.

Za pomocą skutecznych treści pozycjonuję strony www, dzięki czemu poprawiam ich widoczność w wyszukiwarce. 

copywriting - freelancer podczas pracy

JAKIE TEKSTY MOŻESZ U MNIE ZAMÓWIĆ?

raporty z działań FB - artykuły sponsorowane - copywriting - Strategia komunikacji

Teksty na stronę internetową

Moje teksty generują realną sprzedaż. Zero lania wody, stawiam przede wszystkim na konkrety, które przyciągają i zapadają w pamięć.

raporty z działań FB - artykuły sponsorowane - copywriting - Strategia komunikacji

Artykuły specjalistyczne

Artykuły specjalistyczne i eksperckie zawsze poprzedzam szczegółowym researchem i analizą tematu.

buduję społeczność wokół Twojej marki

Recenzje produktów

Recenzuję produkty, usługi i wydarzenia. Jestem otwarta na współpracę barterową. Patrzę przez pryzmat konsumenta, tworzę treści, które są odpowiedzią na jego pytania.

cennik copywritera - opisy produktów

Wpisy na bloga

Wskazuję interesujące tematy dla Twojej branży, do tekstów dobieram grafiki, zajmuję się publikacją tekstów na blogu i ich optymalizacją pod kątem SEO.

cennik copywritera - opisy produktów

Opisy produktów​

Unikalne opisy produktów to w dzisiejszych czasach obowiązkowy element w każdym sklepie internetowym. Moje teksty sprzedają za Ciebie.

raporty z działań FB - artykuły sponsorowane - copywriting - Strategia komunikacji

Artykuły sponsorowane

Promuję Twoją firmę, wydarzenia, produkty lub usługi. Artykuły sponsorowane mają formę tekstów tematycznych, które w naturalny sposób nawiązują do promowanych treści.

Ile kosztuje copywriting?

COPYWRITING - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Chcesz zlecić napisanie tekstu na stronę internetową? Daj mi znać jakich tekstów potrzebujesz, prześlij mi link do swojej strony lub jej projekt graficzny. Gdy uzgodnimy Twoje potrzeby i zaakceptujesz ofertę cenową, prześlę Ci serię dodatkowych pytań do tekstu tzw. brief copywritera

Czas realizacji zamówienia zależy od liczby zleceń, nad którymi w danej chwili pracuję.  Standardowo wynosi 10 dni roboczych. 

Tak, wszystkie moje teksty na strony internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwarki. Mogę doradzić Ci jakie słowa kluczowe warto wybrać. 

ZZS to skrót od wyrażenia „znaki ze spacjami”.  Takiego wyrażenia copywriterzy używają do określenia objętości tekstu. Liczbę ZZS możesz sprawdzić w lewym, dolnym rogu w programie Office. 

Niestety nie jest to możliwe. Dlaczego? Ponieważ większość tekstów tworzę osobiście.  Z tego powodu nie pracuję z każdą firmą, która się do mnie zgłosi. Niestety mój czas jest mocno ograniczony.

współpraca z copywriterem - Kasia Grzech Opole

Masz pytania? Chcesz zamówić teksty na stronę? Napisz do mnie!