Copywriter Opole - zniżki dla lokalnych firm

copywriter opole
copywriter opole

Wypisałeś w Google Copywriter Opole i trafiłeś do mnie? Nic dziwnego! Jesteś w dobrym miejscu. Od 10 lat mieszkam i pracuję w tym pięknym mieście. Przyjechałam tu na studia i jako jedna z nielicznych zostałam na dłużej. Obecnie pracuję w opolskiej agencji marketingowej oraz działam jako naczelny, opolski copywriter. 

Nasz rynek bardzo się rozwija, a nowe firmy w Opolu rosną jak grzyby po deszczu. Każda z nich potrzebuje strony internetowej oraz profesjonalnych tekstów.  Jeśli otwierasz nową restaurację, butik lub firmę usługową – napisz do mnie. Podpowiem Ci jak wejść na nasz rodzimy rynek z hukiem i stanąć o krok przed konkurencją.

Copywriting w Opolu dotychczas nie był popularną usługą. Świadomość korzyści, które płyną z unikalnych tekstów na stronie internetowej jest nadal dość niska. To idealny moment, aby rozhulać swoją działalność w sieci. Mogę Ci w tym pomóc! 

Opole - recenzje lokalnych firm usługowych

Oprócz tekstów na strony internetowe specjalizuję się w pisaniu recenzji produktów, usług i wydarzeń. Firmy z Opola mają w tej kwestii sporą przewagę ponieważ jestem na miejscu. Możesz podrzucić mi swoje produkty, zaprosić na wydarzenie lub do swojego lokalu. Napiszę dla Ciebie recenzję, którą wykorzystasz na swojej stronie lub na lokalnych portalach internetowych np. opole24, nto, prostozopolskiego.

Tworzę także case study, czyli studium przypadku, które pokazuje jak w praktyce sprawdzają się Twoje produkty lub usługi. Jeśli zrobisz to na odległość, to nie będzie to samo. Rzetelne opinie to klucz do sukcesu!

copywriter opole

Copywriter Opole - jak zdobyć zniżkę?

Jestem lokalną patriotką i uwielbiam nasze miasto. Dla wszystkich firm zarejestrowanych w Opolu oferuję atrakcyjne zniżki i rabaty. Uważam, że należy wzajemnie się wspierać. Pamiętaj, aby podczas zlecenia tekstu zaznaczyć, że jesteś firmą z Opola, copywriting będzie tańszy!