O mnie

Moja przygoda z profesjonalnym tworzeniem treści zaczęła się w trakcie edukacji. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i edytorem multimedialnym. Na drugim roku studiów rozpoczęłam współpracę z Dziennikiem Teatralnym.

Przez lata stworzyłam dziesiątki recenzji spektakli oraz publikacji książkowych. To był mój pierwszy warsztat oraz kontakt z profesjonalną redakcją. Współpracę nadal podtrzymuję – od czasu do czasu recenzuję poczynania opolskich teatrów.

Kolejnym krokiem w zdobywaniu zawodowego doświadczenia było rozpoczęcie współpracy z opolską firmą Ines Media. Grupa medialna posiada pod swoimi skrzydłami trzy poczytne portale internetowe www.fryzjerzy.com, www.emagma.pl, www.styling.pl. Na każdym z nich możecie odnaleźć moje artykuły.

Nie jestem typowym freelancerem. Na co dzień pracuję jako handlowiec w firmie B2B. Oprócz sprzedaży, moją działką jest również marketing.

Dzięki połączeniu umiejętności lekkiego pióra, wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży wykształciłam w sobie umiejętność kreowania niezastąpionych treści handlowych.

W pracy zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych, prowadzeniem fanpage w mediach społecznościowych, sporządzaniem ofert sprzedażowych, przygotowywaniem treści na strony internetowe. Zdobywane doświadczenie przekładam na jakość moich artykułów i tekstów. Wiem, czego czytelnik/klient oczekuje. Zatem obiecuje nie zawieść!

 

Jeżeli chodzi o kwestie prywatne – w skrócie:

domowniczka, miłośniczka herbaty, KOCHAJĄCA KWIATY, planująca ślub, gotująca/śpiewająca, ciesząca się z małych rzeczy, zresztą wszystko z czasem znajdziecie na blogu.