O mnie

Moja przygoda z profesjonalnym tworzeniem treści zaczęła się w trakcie edukacji. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i edytorem multimedialnym. Na drugim roku studiów rozpoczęłam współpracę z Dziennikiem Teatralnym.

Przez lata stworzyłam dziesiątki recenzji spektakli oraz publikacji książkowych. To był mój pierwszy warsztat oraz kontakt z profesjonalną redakcją. Wtedy zrozumiałam, że mam w sobie niezwykłą lekkość przelewania myśli „na papier”.

Kolejnym krokiem w zdobywaniu zawodowego doświadczenia było rozpoczęcie współpracy z opolską firmą Ines Media. Grupa medialna posiada pod swoimi skrzydłami trzy poczytne portale internetowe www.fryzjerzy.com, www.emagma.pl, www.styling.pl. Dziesiątki napisanych artykułów tematycznych pozwoliło mi zrozumieć, w którym kierunku zmierza moja kariera zawodowa.

 

W 2017 roku postanowiłam swoje usługi opakować w szyld „katsin – copywriter”. W tamtej chwili nawet przez myśl nie przeszło mi, że wszystko wywróci się do góry nogami. W krótkim czasie zaczęłam dostawać dziesiątki zleceń rożnego typu. Od prowadzenia firmowego fanpage, przez setki artykułów tematycznych i specjalistycznych, opracowanie contentu na firmowe strony, aż po scenariusze dla konferansjerów, treści spotów reklam i recenzje produktów.

Jednocześnie ze stanowiska handlowca w firmie B2B migrowałam do prestiżowej agencji interaktywnej w Opolu. Tam pracuję po dziś dzień, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę. Zdobywane doświadczenie przekładam na jakość moich artykułów i tekstów. Wiem, czego czytelnik/klient oczekuje. Zatem obiecuje nie zawieść!

 

Dzięki połączeniu umiejętności lekkiego pióra, wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży wykształciłam w sobie umiejętność kreowania niezastąpionych treści handlowych.

 

Jeżeli chodzi o kwestie prywatne – w skrócie:

domowniczka, miłośniczka herbaty, KOCHAJĄCA KWIATY, szczęśliwa żona, gotująca/śpiewająca, ciesząca się z małych rzeczy, w wolnej chwili namiętnie oddająca się podróżom i poznawaniu nowych miejsc.