Co powinna zawierać strona internetowa

Zakładki na stronę firmową. Co powinna zawierać strona internetowa?

Co powinna zawierać strona internetowa? Przed tym zagadnieniem staje każdy początkujący przedsiębiorca. Chyba nie muszę nikogo utwierdzać w przekonaniu, że własne miejsce w sieci jest w obecnych czasach prawdziwym MUST HAVE. Dotyczy to przedsiębiorstw każdej wielkości. Zarówno mikro firm, jak i wielkich korporacji.  

postanowienia noworoczone 2018

50 kreatywnych pomysłów na postanowienia noworoczne 2018

  Zapewne większość z Was puka się teraz w głowę. Przecież już od dawna wiadomo, że postanowienia noworoczne nie mają żadnego sensu! NOWY ROK – NOWA JA 😉 Jak to w grudniu bywa, Internet zalewa fala memów i żartów. Podobno tylko Chuck Norris potrafi wytrwać w postanowieniach noworocznych……tak owszem, tylko Chuck Norris i ja 😉

świąteczne kartki DIY

Świąteczne kartki DIY – inspiracje

Święta nadchodzą wielkimi krokami. Internet pęka w szwach od pomysłów na najciekawsze, najmodniejsze i najbardziej wspaniałomyślne prezenty. Jako osoba, która zawodowo przeważnie pracuje nad słowem, nie wyobrażam sobie świąt bez świątecznych kartek. Najlepiej zrobionych własnoręcznie. W związku z tym i ja mam kilka pomysłów na tegoroczne prezenty dla Waszych bliskich 😉

jak promować firmę lokalnie

Jak promować firmę na rynku lokalnym?

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak promować firmę na rynku lokalnym? Przepisy na dobry marketing globalny wpajane są nam na każdym kroku. To jemu poświęcamy najwięcej czasu, zaniedbując przy tym, to co mamy pod nosem.

kalendarz 2018

Ranking plannerów 2018 rok

Oferta ciekawych plannerów z sezonu na sezon rośnie. Postanowiłam, że troszkę ułatwię Wam wybór. Zapraszam na krótki, subiektywny ranking plannerów 2018.  

marketing opiii

Marketing opinii. Po co komu recenzje?

Marketing opinii to obecnie jedna z ważniejszych tendencji panujących na rynku. Internet zalewają propozycje testowania produktów. Strony, które skupiają informacje o książkach, kosmetykach i hotelach proszą się o recenzje. Coraz częściej sami poczuwamy się do tego, by ocenić coś, co mogliśmy wypróbować.