Jak pozycjonować lokalną firmę w sieci?

Jak pozycjonować lokalną firmę w sieci?

Dlaczego przedsiębiorcy nie wykorzystują potencjału sieci do promocji lokalnego biznesu? Wielu uważa, że jest to zbyt karkołomne i kosztowne. Trzeba się na tym znać, ceny pozycjonowania strony są zbyt duże, a grupa odbiorców jest rozproszona…. Nic bardziej mylnego.

Czym zajmuje się copywriter

Czym zajmuje się copywriter?

Czym zajmuje się copywriter?  To pytanie słyszę przynajmniej raz w tygodniu. Sporo osób twierdzi, że pojęcie obiło im się o uszy. Coś kojarzą, coś słyszeli, jednak gdy przychodzi co do czego, dowiaduję się, że zarabiam na prowadzeniu bloga  😉  

Inbound Marketing – strategia marketingowa, którą musisz poznać.

Inbound marketing to przyszłość. Teza od lat powtarzana jest przez marketerów na całym świecie. Jak to się ma do naszej polskiej rzeczywistości? Czy faktycznie strategia wypiera klasyczne metody promocji? Czy każdy może wprowadzić ją do swojej firmy? Na te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule. Jedno jest pewne. Jeśli prowadzisz działalność, zagadnienie Inbound Marketingu musisz przynajmniej poznać.  

Co powinna zawierać strona internetowa

Zakładki na stronę firmową. Co powinna zawierać strona internetowa?

Co powinna zawierać strona internetowa? Przed tym zagadnieniem staje każdy początkujący przedsiębiorca. Chyba nie muszę nikogo utwierdzać w przekonaniu, że własne miejsce w sieci jest w obecnych czasach prawdziwym MUST HAVE. Dotyczy to przedsiębiorstw każdej wielkości. Zarówno mikro firm, jak i wielkich korporacji.  

postanowienia noworoczone 2018

50 kreatywnych pomysłów na postanowienia noworoczne 2018

  Zapewne większość z Was puka się teraz w głowę. Przecież już od dawna wiadomo, że postanowienia noworoczne nie mają żadnego sensu! NOWY ROK – NOWA JA 😉 Jak to w grudniu bywa, Internet zalewa fala memów i żartów. Podobno tylko Chuck Norris potrafi wytrwać w postanowieniach noworocznych……tak owszem, tylko Chuck Norris i ja 😉

jak promować firmę lokalnie

Jak promować firmę na rynku lokalnym?

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak promować firmę na rynku lokalnym? Przepisy na dobry marketing globalny wpajane są nam na każdym kroku. To jemu poświęcamy najwięcej czasu, zaniedbując przy tym, to co mamy pod nosem.

kalendarz 2018

Ranking plannerów 2018 rok

Oferta ciekawych plannerów z sezonu na sezon rośnie. Postanowiłam, że troszkę ułatwię Wam wybór. Zapraszam na krótki, subiektywny ranking plannerów 2018.  

marketing opiii

Marketing opinii. Po co komu recenzje?

Marketing opinii to obecnie jedna z ważniejszych tendencji panujących na rynku. Internet zalewają propozycje testowania produktów. Strony, które skupiają informacje o książkach, kosmetykach i hotelach proszą się o recenzje. Coraz częściej sami poczuwamy się do tego, by ocenić coś, co mogliśmy wypróbować.